Klientu atsauksmes

Grāmatvedības praksē respektējama ir vēlme pēc konfidencialitātes un privātuma. Mūsu klientu vēlmes ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs esam ļoti pateicīgi tiem sadarbības partneriem, kas ir atbalstījuši mūsu lūgumu, lai tie labie vārdi, kurus mēs no viņiem dzirdam ikdienā, būtu izlasāmi arī mūsu mājaslapā.

"Laimīgas sakritības pēc vai kā citādi,kopš sāku sadarboties ar Amaiju, mans bizness ir jūtami palielinājies. Tas priecē."

Vivita Grigala (pilna servisa reklāmas studija - LV Studija)

"Sākot sadarbību ar "Amaija" tika novērstas vairākas ievērojamas kļūdas, kuras sistemātiski bija pieļāvuši iepriekšējie grāmatveži. Tagad es varu operatīvi jebkurā man vajadzīgā brīdī saņemt precīzu informāciju par manas firmas finanšu rādītājiem. Svarīgi, ka par to netiek prasīta papildus samaksa. Augstu vērtēju, ka krīzes apstākļos samazinoties apgrozījumam, bet sevišķi nemainoties dokumentu aprites daudzumam, no Amaijas puses nāca priekšlikums samazināt ikmēneša maksājumu par grāmatvedības pakalpojumiem."

Jānis Eihmanis (uzņēmējs, SIA COLORPOP)

"Man pieder 2 nelieli uzņēmumi ar lauksaimniecības novirzienu, kuri darbojas atšķirīgā juridiskā statusā. Konsultācijas ar "Amaija" grāmatvežiem man ir palīdzējušas sakārtot savas uzņēmējdarbības lietvedību. Esmu iepazīstināts, ar kādām Latvijas likumdošanas prasībām man ir jārēķinās konkrētos jautājumos. Šīs zināšanas man palīdz pareizi kārtot finansu uzskaiti un mazāk maksāt par grāmatvedības ārpakalpojumu. Svarīga ir grāmatvežu laipnā attieksme, skaidrojot profesionālos jautājumus. Ir pārliecība, ka tie tiek izanalizēti padziļināti, neprasot par to samaksu. Paldies par atbalstu manā uzņēmējdarbības ceļa sākumā!"

Kārlis Smiltiņš (uzņēmējs no Ventspils novada)

"Atskatoties uz mūsu nepilnu gadu ilgušo sadarību, varam teikt, ka esam apmierināti par sadarbību ar SIA "Amaija" grāmatvedības jautājumos. Latvijas Bērnu fonda grāmatvedība ir visnotaļ sarežģīta dažādu specifisku mūsu projektu un pasākumu dēļ - tā prasa patiesi profesionālu izpratni, kompetenci un iedziļināšanos daudzos nestandarta jautājumos. Ar SIA "Amaija" jūtamies droši, ka visas mūsu grāmatvedības darbības tiek veiktas pareizi. Ir izveidojies labs kontakts ar SIA "Amaija" grāmatvežiem. Viņi ir atsaucīgi un atrod individuālu pieeju katram gadījumam."

Vaira Vucāne (Latvijas Bērnu fonda viceprezidente)

"Ģimenē esam abi ar sievu ārsti. Sākot ģimenes ārsta prakses, šķita, ka daudz varam izdarīt paši, pie reizes ietaupot līdzekļus, tā teikt, reizē būt ārsts, sagādnieks, šoferis un bez visa pārējā arī grāmatvedis. Pieredze, pašiem kārtojot finanšu lietas, bija un ir vērtīga, taču pamazām radās apjauta, ka, lai veiksmīgi spētu sevi īstenot kā ārsti, ir nepieciešams vairāk laika, arī lai pamācītos jauno informāciju, arī lai atpūstos. Lai visu izdarītu kā nākas papīru lietas, darba diena bieži iestiepās 18 stundu garumā. Tas, ko poliklīnikā darīja veselu štatu brigāde, ir uzlikts uz viena ģimenes ārsta pleciem! Sāka kaitināt pacienti, jo tavu darbu taču vērtēja pēc papīriem, nevis pēc tām patiesām pūlēm, ko ārsts veltīja viņam. Un ja galvā tas vairāk, kā nepalaist garām kārtējās atskaites iesniegšanu VID-ā, nevis ieinteresētība pacienta vajadzībās, tad pamazām sajūti, ka ka kaut kas ir jāmaina! Un tad vēl sākās "šūpošanās" likumos un noteikumos , kas saistīti ar VID. Lai izsekotu izmaiņām, atkal vajadzēja laiku. Piemēram, var pazvanīt VID pārstāvis un pateikt, ka ir kāds parāds radies kārtējo izmaiņu dēļ, bet uz jautājumu, kādā laikā un kurā vietā tas varētu būt meklējams, parasti sakāmais bija, ka tā ir mana problēma, kur to meklēt, galvenais lai nomaksājot. Uzticoties VID nemaldīgumam, tā arī darīju. Iekšējā spriedze nenormāli pieauga, jo sajūta bija tāda, ka visu centies darīt cik labi vien vari, bet dzenies kā pēc vēja! Un tad bija laimīga satikšanās ar "Amaijas" brīnišķīgajiem grāmatvežiem! Profesionalitāte, iejūtība pret klientu un pārsteidzoša ieinteresētība klienta vajadzībās un rūpes par klienta labklājību, drīz vien dzīvē un darba ritmā ienesa mieru un radošu sajūtu. Ir satikti sava darba zinātāji, kuri rada lielu uzticību un tā arī praktiski tiek apliecināta. Piemēram, tagad ar VID pārstāvjiem jautājumi tiek risināti tikai "Amaijas" grāmatveža līdzdalībā. Ja man zvana par kādām nesakritībām, saku, runājiet, lūdzu, ar manu grāmatvedi! Tā reiz tika pieprasīts atmaksāt parādu, taču izrādījās, ka VID pats ir parādā! Bez "Amaijas" speciālistes palīdzības tas man nebūtu izdevies! Šķiet, Rīga ir visai patālu no Ventspils, bet dokumentu nogādāšanai tas nav šķērslis. Var pa pastu aizsūtīt, bet jo vairāk sirdi sasilda klātienes tikšanās ar ļoti zinošām speciālistēm un sievišķigi gudrām sievietēm, kuru atbalsts un padoms mums palīdz sajust, ka dzīve ir ļoti skaista!"

Gundars Kuklis (ģimenes ārsta un pediatra prakse)

Mūsu juridiskā un faktiskā adrese:

Latvija, Rīga,
Brīvības iela 85-8, LV-1001

Tālrunis:

+371 29251687

E-pasts:

amaija@amaija.lv

SIA Amaija © 2019